Reklama
Reklama

Najlepsze atrakcje na wieczór panieński w domu - wypróbuj te gry i zabawy!

Najlepsze atrakcje na wieczór panieński w domu - wypróbuj te gry i zabawy! Najlepsze atrakcje na wieczór panieński w domu - wypróbuj te gry i zabawy! / iStock

Luiza Nowińska

05września2016

Mamy dla ciebie moc pomysłów!

Jeśli to na twoich barkach spoczęła organizacja wieczoru panieńskiego masz przed sobą duże wyzwanie. Ale nie panikuj - istnieje wiele ciekawych pomysłów na niezapomniany wieczór panieński. Oto nasze propozycje!

Pomysły na wieczór panieński w domu

Wieczór panieński zorganizowany w domu wcale nie musi być nudny. Wystarczy, że dobrze przygotujesz harmonogram zabaw i atrakcji. Na wieczorach panieńskich doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju quizy. Poproś uczestniczki wieczoru o wymyślenie śmiesznych pytań dla przyszłej panny młodej lub poproś pannę młodą o przygotowanie karteczek z różnymi zdania - pozostałe dziewczyny będą musiały zgadnąć, kto częściej w ich związku wypowiada te słowa - pan młody czy tez może panna młoda. 

 

Na wieczorze panieńskim świetną atrakcją może być także zabawa w prawdę i fałsz - panna młoda opowiada dwie zmyślone historie i jedną prawdziwą dotyczącą jej związku, a pozostałe dziewczyny muszą odgadnąć, która z nich była nieprawdziwa. 

Śmieszne zabawy na wieczór panieński w domu

Podczas wieczoru panieńskiego warto postawić na rozrywkę, dystans i dobry humor. Rozerwijcie się przy pomocy śmiesznych zabaw, które na pewno spodobają się każdemu. Świetną zabawą jest typowanie. Niech jedna z was rzuca przykładowe hasło - "która pierwsza urodzi dziecko?", ""która będzie miała najwięcej dzieci?". Wszystkie uczestniczki po kolei zdradzają swoje typy - zabawa gwarantuje poprawę humoru i długie godziny śmiechu! 

 

Śmieszną zabawą, a zarazem doskonałą pamiątką będzie stworzenie historii miłości młodej pary. Weźcie do ręki kartę i po kolei każda z was niech zapisze na niej fakt z życia panny i pana młodego. Pamiętajcie, aby były one zapisywane w kolejności chronologicznej - dzięki temu stworzycie historię znajomości państwa młodych widzianą z boku. Gwarantujemy, że panna młoda będzie wzruszona!

Zadania na wieczór panieński w domu

Ciekawym pomysłem na wieczór panieński w domu jest organizowanie zadań dla panny młodej. Możecie przykładowo podsunąć jej zdjęcia różnych części ciała (np. dłoni, uszu, pępka) jej narzeczonego, które wymieszacie ze zdjęciami innych facetów. Jej zadaniem będzie typowanie, na których zdjęciach jest jej wybranek. Czy podoła zadaniu? 

 

Ciekawym zadaniem mogą być także wyznania - każda z uczestniczek opowiada najśmieszniejsze zdarzenie, które związane jest z panną młodą. To doskonała okazja do wspomnień oraz... śmiechu! 

 

Zobacz także: To najbardziej niesamowite pomysły na wieczór panieński!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Idealne na samotny wieczór, do oglą...
Idealne na samotny wieczór, do oglądania z partnerem albo z przyjaciółkami, gdy potrzebujecie oderwać się od wszystkiego i po prostu pośmiać ;)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama