Reklama
Reklama

To właśnie tu masz wielką szansę poznać faceta!

To właśnie tu masz wielką szansę poznać faceta! fot. istock.com
TAGI: randki

Podróże nie tylko kształcą?

Lotnisko to świetne miejsca na nowe znajomości

Zastanawiasz się, gdzie poznasz tego jedynego? Próbowałaś już w klubach, kawiarniach i imprezach w plenerze... A księcia na białym koniu wciąż brak? Okazuje się, że doskonałym miejscem na nowe znajomości jest... lotnisko. Według badań z 2018 roku przeprowadzonych przez brytyjski bank HSBC, 1 na 50 osób poznała swoją drugą połówkę właśnie podczas podróży. Istnieje również specjalna aplikacja „App in the Air”, która jest pewnego rodzaju „Tinderem” dla ludzi, którzy szukają towarzystwa w czasie pobytu na lotnisku.

Przez lotniska, każdego dnia, przewijają się tysiące ludzi. Możliwość poznania kogoś w takim miejscu jest zatem bardziej prawdopodobne. Do tego jednym z czynników, które przemawiają za randkowaniem na lotnisku jest przekrój ludzi. Specjaliści podkreślają, że na lotnisku masz większą szansę poznać osobę, która wykonuje bardzo ciekawy zawód, jest bardziej obyta i otwarta. A do tego może posiadać zagraniczny paszport. Dla wielu Polek ten aspekt jest wciąż niezwykle ważny – daje bowiem szansę na lepsze życie za granicą.

Co ułatwi ci poznacie kogoś na lotnisku?

  • Przede wszystkim nie ukrywaj głowy w książce czy magazynie (no chyba, że jest to najnowszy numer Cosmopolitan).
  • Doskonałym miejscem na rozpoczęcie rozmowy są strefy ładowania lub specjalne miejsca z WiFi. Poza tym, łatwiej zagadać, gdy łączy cię z drugą osobą wspólny problem – wiecznie rozładowany telefon.
  • Jeśli zobaczysz faceta, który cię pociąga, z zanurzonym w książce nosem, koniecznie do niego zagadaj. Jeśli nie znasz autora lub samej książki, koniecznie wygoogluj na ich temat jakieś informacje. Na pewno mu zaimponujesz.
  • Odważniejszym polecamy, np. upuszczenie poduszki lub maskotki do spania w samolocie u stóp jakiegoś przystojniaka. Uratowanie z opresji jest zawsze dobrym początkiem znajomości, przynajmniej tak bywa w filmach.
  • Jeśli podróżujesz z przyjaciółmi, koniecznie poproś ich o pomoc, by nawiązać kontakt z facetem, na którego zwróciłaś uwagę.

Powodzenia!

l
Reklama
1. Zdarza się, że nie mają one włas...
1. Zdarza się, że nie mają one własnego domu   Wiele blogerek-podróżniczek zabiera ze sobą w podróż jedną walizkę. Resztę rzeczy zostawiają u znajomych lub w przechowalniach. Tym samym, nie mają swojego lokum. Brzmi abstrakcyjnie? Nie dla dziewczyn, które przez 9 miesięcy w roku są w podróży. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama