Czuj się świeżo w trakcie aktywnego, letniego wypoczynku

Czuj się świeżo w trakcie aktywnego, letniego wypoczynku fot. materiały prasowe

Lato to idealny czas, by rozpocząć ćwiczenia na świeżym powietrzu.

Ładna pogoda sprzyja próbowaniu nowych dyscyplin, które nie wymagają drogiego sprzętu ani specjalnego stroju, a coraz więcej miejsc oferuje różne możliwości na aktywne wakacje. Wystarczy wyjść z bloku by móc korzystać z oferty / propozycji spędzania czasu w ruchu jednocześnie poznając nowych ludzi.

Zarówno w dużych miastach, jak i małych miasteczkach możemy dołączyć do porannej jogi w parku, street workoutu grupowego biegania wzdłuż rzeki, stretchingu na osiedlu czy nightskatingu. Wystarczy wyjść na krótki spacer by napotkać grupę ćwiczących osób bądź jedną z wielu miejskich siłowni. Co więcej, część większych osiedli oferuje otwarte treningi, do których można w każdej chwili dołączyć – aktywny wypoczynek jest na wyciągnięcie ręki.

Bez względu na to, jaki rodzaj treningu wybierzesz, aktywny wypoczynek niesie ze sobą zadanie prawie niemożliwe do wykonania, czyli utrzymanie przez długi czas świeżej i pachnącej odzieży sportowej. Szczególnie tkaniny syntetyczne są podatne na przyciąganie nieprzyjemnych zapachów, co sprawia, że ciężko utrzymać je świeże. By czuć się pewniej w nowym otoczeniu, ćwicząc w upalny dzień na zewnątrz, zadbaj by twój strój ładnie pachniał. Jednym ze sposobów jest używanie produktów, które sprawią, że nawet w trakcie intensywnego treningu będziemy czuć przyjemny zapach.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Edyta Litwiniuk (@edytalitwiniuk.pl)Cze 10, 2019 o 11:15 PDT

Idealnie sprawdzą się tu kapsułki do prania Ariel Active Deo-Fresh PODS oraz perełki zapachowe Lenor Unstoppables Sport, które doskonale się uzupełniają. Kapsułki Ariel PODS nie powodują bałaganu, zapewniają wyjątkową czystość, eliminują nieprzyjemne zapachy i chronią tkaniny, przed ponownym osadzaniem się brudu na ubraniach. Z kolei, perełki zapachowe Lenor Unstoppables zapewniają intensywny zapach i nieprzerwaną świeżość przed i podczas treningu. Ponadto, nie zawierają składników zmiękczających, więc są bezpieczne dla materiałów technicznych i membran i możesz bez obaw używać ich do prania ulubionej odzieży sportowej.

Jak ich używać, by osiągnąć maksimum rezultatów?

Oba produkty są niesamowicie wygodne w użyciu – wrzuca się je bezpośrednio do bębna pralki POD pranie. Ich prostota z całą pewnością ułatwi twoje życie, zapewniając niesamowite rezultaty przy minimalnym wysiłku, a unikalna forma perełek pozwoli decydować o sile zapachu. Warto również rozważyć pranie w krótkich cyklach w niższej temperaturze - to sprawi, że włókna tkanin będą mniej obciążone. Pamiętaj również by nie przeładować pralki.

Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem maratonów, jeździsz na rolkach czy grasz w tenisa dzięki tym produktom będziesz mogła nieskrępowanie cieszyć się okazjami do spotkań i treningów na świeżym powietrzu w ciągu nadchodzących ciepłych miesięcy.

 

Trzymaj poza zasięgiem dzieci. Dowiedz się więcej na: www.keepcapsfromkids.eu

 

Materiał promocyjny

Polecamy również

Skomentuj