Te buty robią furorę wśród miejskich biegaczek

Te buty robią furorę wśród miejskich biegaczek fot. materiały prasowe, www.instagram.com/mathilde_have/

Sprawdziłyśmy, na czym polega ich fenomen!

Przetestowałyśmy ostatnio nowy model butów do biegania Pulseboost HD marki adidas. Buty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić większy komfort i stabilność przy stałym, niezastąpionym zwrocie energii. Czy sprawdziły się na miejski gruncie?

Pulseboost HD marki Adidas – zupełnie inne buty do biegania

Już po kilku krokach, podczas joggingu przekonałyśmy się, że ten model zdecydowanie jest wart polecenia. Buty są bliżej nawierzchni, dzięki czemu lepiej przygotują nasze nogi na niespodziewane zmiany tempa podczas biegania. W mieście jest o nie bardzo łatwo, zwłaszcza latem. Nagłe zatrzymanie z powodu nadjeżdżającego roweru lub szybka zmiana kierunku na ruchliwej ulicy – to rodzi ogromne niebezpieczeństwo wypadku. Mając na nogach nowe buty adidasa, wyraźnie odczuwamy większą przyczepność i stabilność ruchów, nawet na śliskiej powierzchni tuż po deszczu.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sofie Marie Espensen (@sespensen)Cze 25, 2019 o 2:55 PDT

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ‍️ Mathilde Have (@mathilde_have)Cze 24, 2019 o 10:56 PDT

 

System Boost HD został zaprojektowany z myślą o większej stabilności przy najlepszym w swojej klasie komforcie i zwrocie energii. Z kolei Continental™ Adaptive Traxion to nowa podeszwa z gumy Continental™, opracowana przez sztuczną inteligencję. Zapewnia maksymalną przyczepność i szybką zmianę kierunku na dowolnej powierzchni – suchej lub mokrej. Natomiast Adapt Knit to nowa elastyczna cholewka, która dopasowuje się do stopy i rozciąga się tam, gdzie tego w danym momencie potrzebujemy.

Jak przyznaje sam Stephan Schneider, Sr. – Product Manager adidas Running:

W celu stworzenia Pulseboost HD, zastanawialiśmy się nad cechami biegu miejskiego,  a mianowicie nad pozycją stóp. Przykładowo, biegacze są częściej na przedniej części stopy, niż na śródstopiu. Następnie na podstawie obliczeń i co najważniejsze, obserwacji kluczowych biegaczy miejskich, powstał Pulseboost HD. To nie jest produkt stworzony przez adidas, to but stworzony przez miejską kulturę biegania.”

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Karoline Bjerkeli Grøvdal (@karolinebgrovdal)Cze 25, 2019 o 4:35 PDT

 

Dodatkowym smaczkiem jest informacja, że współtwórcami projektu nowego modelu byli biegacze z Nowego Jorku, Paryża i Berlina. Aby to podkreślić, przednia część buta zyskała współrzędne geograficzne tych miast. To wygląda naprawdę świetnie!

Muzyka do biegania od adidasa

Zgodzicie się, że nic tak nie motywuje do utrzymywania odpowiedniego, jak energetyczna muzyka. Oprócz nowego modelu butów adidas ma więc dla nas dodatkowe wsparcie codziennej aktywności. We współpracy ze Spotify marka umieściła na języku butów kod QR, który odsyła do dedykowanej playlisty „Feel the boost”. Aby odblokować ekskluzywną listę odtwarzania, należy zeskanować kod za pomocą urządzenia mobilnego i uruchomić Spotify. Fajne, prawda?

Jeżeli chciałybyście przekonać się o możliwościach modelu adidas Pulseboost HD na własnych stopach,  odwieźcie oficjalną stronę marki: adidas.com/feeltheboost oraz śledźcie wydarzenia na Instagramie i Facebooku adidasa.

#PulseboostHD #Boost #adidasRunnersWarsaw

 

Materiał promocyjny

  

Polecamy również

Skomentuj