Reklama
Reklama

Mrs Kitchen Fairy – kim jest dziewczyna, która tworzy… kuchenną magię?

Mrs Kitchen Fairy – kim jest dziewczyna, która tworzy… kuchenną magię? fot. www.instagram.com/mrs_kitchen_fairy/

Katarzyna Lemanowicz

11marca2019

Przepiękna zdjęcia potraw zachwycają nas za każdym razem…

Agnieszka Wojciechowska to szczęśliwa żona, matka i… influencerka. To ona na Instagramie ukrywa się pod pseudonimem @mrs_kitchen_fairy. Jeśli jeszcze nie znacie tego profilu, szybko nadróbcie zaległości!

fot. Agnieszka Wojciechowska

Agnieszka odpowiedziała nam na kilka pytań, dzięki którym możesz poznać ją bliżej i dowiedzieć się na przykład o czym marzyła kiedy była małą dziewczynką…

Przeczytaj całość rozmowy…:

Każdy dzień zaczynasz od...: Uśmiechu! lubię wstać wcześnie rano i mieć chwilkę dla siebie.

Gdybyś jednym zdaniem miała określić siebie to powiedziałabyś, że jesteś kobietą...: Jestem kobieta, która cały czas się rozwija i chce poznawać świat.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu...: Rodzina i zdrowie

Gdy byłaś małą dziewczynką, kim chciałaś być...: Podróżniczką - chciałam odwiedzać najdalsze zakątki świata, poznawać inne kultury i ludzi. 

Co daje Ci energię do działania...: Moja rodzinka to moja największa motywacja, a zdrowe jedzenie daje mi niesamowite energie do działania.

Gotuję, bo...: Wiem i przekonałam się na własnej skórze jak zdrowe nawyki żywieniowe pozytywnie wpłynęły na moje życie. Dla mnie gotowanie to przyjemność, taki czas dla mnie (najczęściej jak już dzieci śpią) uwielbiam eksperymentować w kuchni, szukać nowych połączeń smakowych i oczywiście wymyślać nowe przepisy.

Według Ciebie, czym jest zdrowy styl życia to...: zdrowe odżywianie to podstawa, a jak dodamy jeszcze regularny trening to nasze ciało będzie nam wdzięczne!

Twoim największym marzeniem jest...: Takim najbliższym jest podróż na Bali od dawno to planowałam – kiedyś bardzo dużo podróżowałam i bardzo za tym tęsknię.

Nie wyobrażasz sobie życia bez…? Marzeń. Świat jest taki piękny, jest tyle ciekawych miejsc do zobaczenia, wspaniałych ludzi do poznania, ciągle przychodzą mi do głowy nowe pomysły. Największa radość jest wtedy, jak chociaż małe marzenie uda nam się zrealizować.

Mam bzika na punkcie...: Muzyki. Muzyka bardzo poprawia mi nastrój – uwielbiam koncerty, festiwale, ale również słuchanie muzyki w domu czy podczas jazdy samochodem.

Najlepsza rada jaką usłyszałaś w życiu…: Tata zawsze mi powtarzał, żebym słuchała swojej intuicji – tak właśnie robię, bo to bardzo ważne dla mnie, żeby być w zgodzie z sobą sama i swoimi wartościami.

Jak dbasz o siebie...: Głównie dbam o to, żeby zdrowo jeść, bo to dla mnie podstawa. Idealny początek dnia to siłownia i endorfiny na cały dzień. Uwielbiam również te momenty, kiedy uda mi się uciec do sklepu z kosmetykami potestować nowe produkty. A już największym szalem jest wypad na kilka dni do SPA – uwielbiam tę atmosferę relaksu:)

Co zrobiło na Tobie ostatnio wrażenie...: W dalszym ciągu myślami wracam do filmu “Narodziny gwiazdy” - bardzo wzruszyła mnie przedstawiona historia a do tego niesamowita muzyka.

Co robisz, żeby czuć się piękną? Co w ogóle dla Ciebie oznacza hasło Piękna Kobietą...:  Piękna kobieta to kobieta spełniona, która realizuje się na wielu płaszczyznach i żyje pełnią życia. Najważniejsze jest dla mnie, żeby być dobrym człowiekiem, bo prawdziwe piękno jest w środku. A z takich przyziemnych rzeczy uwielbiam piękne perfumy.

 

W najnowszym, kwietniowym numerze Cosmopolitan znajdziesz przepisy na pyszne, zdrowe słodkości wg Agnieszki...

Reklama

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama