Reklama
Reklama

Najnowsza kolekcja ADIDAS i polskie ambasadorki

Najnowsza kolekcja ADIDAS i polskie ambasadorki fot. instagram.com/maffashion_official/

Katarzyna Lemanowicz

11listopada2018

Po raz pierwszy trzy najważniejsze polskie ambasadorki ADIDAS wystąpiły razem, wspólnie tworząc wideo promujące najnowszą kolekcję STATEMENT ADIDAS WOMEN.

Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i Maffashion – trzy zupełnie różne światy, trzy odmienne charaktery i zainteresowania. Co je łączy? Potrzeba inspirowania i motywowania milonów kobiet w Polsce.

Ewa Chodakowska to wulkan energii, którego nie sposób zatrzymać. Jessica Mercedes nigdy nie zapomina o modowym charakterze swoich stylizacji, nawet podczas treningów, a sport w życiu Maffashion od zawsze był ważnym elementem.

Każda z nich jest inna, ale wszystkie wybierają ubrania sportowe, które nie tylko świetnie wspierają ruch, ale także podkreślają indywidualność każdej z nich. Wyróżniające kolekcję kwiatowe moro i geometryczne wzory inspirowane są projektami Stelli McCartney. Kolekcja Statement została stworzona dla silnych, kreatywnych kobiet, które mają odwagę realizować swoje pasje.  Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i Maffashion inspirują i zachęcają do działania! #HereToCreate. 

Zobacz galerię i poznaj najnowszą kolekcję!

 

Po więcej wejdź na stronę: adidas.pl

l
Reklama

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama