Reklama

6 powodów, dla których musisz mieć najnowsze Cosmo

6 powodów, dla których musisz mieć najnowsze Cosmo

Ada Rusin

08lutego2017

W kioskach od 9 lutego

Agnieszka Kaczorowska na okładce

Grzeczna „Bożenka z Klanu” czy seksowna uwodzicielka, która „tańczy z gwiazdami”? Kim prywatnie jest Agnieszka? Wszystkiego dowiesz się z naszego wywiadu

 

Cosmo wyzwanie: akcja #ButtChallenge

Wystarczy tylko 8 minut dziennie, by twoje pośladki były zachwycające. Trenerka Kasia Rain specjalnie dla ciebie stworzyła 4-tygodniowy trening – w gazecie znajdziesz ćwiczenia na pierwszy tydzień, pozostałe będziemy prezentować na naszej stronie!

 

Chcę być mamą… ale się boję!

Sprawdzamy 9 lęków, które miała prawie każda kobieta w ciąży. Rzadko o nich rozmawiamy, a okazuje się, że są całkowicie naturalne.

 

 

Nie masz na nic czasu?

Reklama

Polecane wideo

Bo źle nim gospodarujesz! Pokażemy ci jak zyskać dwie godzinny dziennie tylko dla siebie. Największy plus? Będziesz pracować mniej, a zarabiać więcej!

 

Trendy wiosna-lato 2017

Najważniejsze wzory i kolory, które będą rządzić w nadchodzącym sezonie. Podpowiemy ci jak się ubierać i malować zgodnie z najnowszymi trendami.

 

Pułapki zdrowej diety

Pozbędziesz się kilu kilogramów i wysmuklisz sylwetkę, ale co z twoją skórą? Oto największe błędy, przez które mamy m.in. zmarszczki i trądzik!

 

Reklama
Szukasz podkładu, który zapewnia pe...
Szukasz podkładu, który zapewnia pełne krycie i jest w stanie zatuszować zaczerwienienia i niedoskonałości? Poznaj nasze typy!   Fot. www.instagram.com/hungvanngo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama